Orta Mah. Güzelgün Sok. No :13 Kartal/İSTANBUL

+90 216 452 10 70 / info@bluesofistanbul.com

Engel Tanımıyoruz

Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat, vel illum dolore eu feugiat nulla facilisis at vero eros et dolore feugait.

Engel, engeller… Hepimiz için sorundur değil mi? Engeller aşılmak için vardır veya engel tanımaz bilmeyiz. Engelleri de veya başka hiçbirşeyi kategorilere ayırmıyoruz. Engel engeldir ve engeller kaldırılmak için vardırlar.

Bedensel aktivitelerini yeteri derecede kullanamayan kardeşlerimiz, abilerimiz, ablalarımız için asansör yapıyorduk ve yaptığımız asansörleri internet ortamında tanıtmak istiyorduk. Peki web sitemizin ismi ne olmalıydı? Engelliasansoru ? Hayır. Çünkü biz başta da dediğimiz gibi ne insanları ne de sorunları kategorilere ayırmıyoruz. Yani insanlara engelliler ve engelsizler olarak bakmıyoruz insan insandır değil mi?

Engelsizasansor.com

Simgemizi kelebek kanadı yaptık. Özgürlüğü arayan, duygularında ve ilişkilerinde hassas olan etrafındaki tüm canlılara hassas davranan bir çoğu gibi. Yaptığımız asansör örneğin yürüme aktivitesini tamamen yerine getiremeyen veya kısmen yerine çok zorlanarak yerine getiren kişilere evlerinde, iş yerlerinde bir alt kattan bir üst kata çıkmalarında kolaylık getirecek adeta hayatlarını değiştirecek keza yalnızca yürüme aktivitesini yerine getiremeyen kişiler değil diğer bedensel ve ruhsal aktivitelerinde zorluk yaşayan kişiler için de yaptığımız asansör çok yararlı olacak ve dediğimiz gibi bu kişilerin hayatları çok kolaylaşacaktır.